Karaincir Plajı hem uzun hem de bir hayli geniş bir plaj. Çeşitli işletmelerin şezlong ve şemsiye hizmeti verdiği, ayrıca halkın kendi şemsiyesini alıp gidebildiği harika bir yer.

Ben Karaincir Plajı‘nın özellikle sağ tarafını tercih ediyorum hatta en sağ tarafını diyebilirim. Bunun sebebi hem daha tenha olması, hem de su altı zenginlikleri açısından çok daha zengin olması.

Karaincir Plajı Akyarlar köyüne komşu sayılır, Bodrumdan Akyarlar’a giderken sol tarafta görebilirsiniz. Karaincir Koyu ince ve yumuşak kumu masmavi denizi ve su altı zenginlikleri ile gerçekten Bodrum’un en güzel koyları arasında.

Aspat Plajı’na gelecek olursak, uzak doğu’yu andıran, doğanin tüm ihtişamını sergilendiği yüksek tepelerle çevrili bir koy. Aspat Plajı hem uzun hem geniş yapısı ile çocuklu aileleri ve varsa evcil hayvanlarıyla insanların gelebileceği bir yer.

Aspat Plajı’nın Karaincir Plajı’ndan farkı deniz tabanının kum olmaması. Kumdan hoşlanmayan vücuduna yapışması ve temizlenmesi zor olduğu için tercih etmeyen kişiler için harika bir yer.

Aspat Plajı‘nda tek bir işletme yer almakta genellikle ihtiyaçlarınızı yanınızda götürmenizi tavsiye ederiz.